U nas działa Klub gier planszowych!

klubRozpoczął swoją działalność Klub gier planszowych!

Klub gier planszowych – projekt dla dobrej zabawy i rozrywki intelektualnej dla młodych ludzi, którzy mieszkają w Lublinie. Prowadzony jest przez wolontariusza EVS Romana Zadorożnego, który przyjechał do nas z Ukrainy.

Klub działa na zasadzie spotkania z przyjaciółmi, gramy w najlepsze gry planszowe, kolekcjonujemy je, organizujemy wspólne imprezy, szukamy przyjaciół i po prostu odpoczywamy. Wypoczynek we współczesnym świecie znacznie zwiększył zainteresowanie grami planszowymi. Jest to rodzaj alternatywnego spędzania wolnego czasu, nie w pubie lub na imprezach z alkoholem, a za dużym stołem z ciasteczkami i herbatą – razem z tym rozwijając się intelektualnie. Ten projektem jest ciekawy dlatego, że istnieje szansa, aby poznać nowych ludzi, nauczyć się czegoś nowego, i oczywiście dobrze się pobawić.

Spotykamy się w każdy czwartek o 18 w siedzibie Fundacji Kultury Duchowej Pogranicza przy ul. Botaniczna 1 (Sławinek). Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas by pograć w gry planszowe. My jak Lwów – jesteśmy otwarte dla świata!