Szkoła rozwoju przedsiębiorczości FKDP

self-motivationRozpoczynamy nowy cykl zajęć w naszym Otwartym Uniwersytecie Fundacji, poświęcone one będą rozwoju przedsiębiorczości, kreatywności, osobistych kompetencji przydatnych w biznesie, a także pogłębieniu wiedzy na temat możliwości podjęcia pracy, założenia własnej działalności gospodarczej w Polsce przez obywateli Ukrainy. Chcemy w ten sposób pomóc osobom młodym, aktywnym odnaleźć się w dynamicznie zmieniającej się sytuacji, szczególnie związanej z wojną i kryzysem gospodarczym na Ukrainie, zachęcić do osiągnięcia samodzielności finansowej, zainspirować do rozwoju własnych talentów, które mogą się przekształcić w kreatywny biznes.
Cykl będzie obejmować 12 zajęć m.in. o tym jak stworzyć własny biznes-plan, jak napisać dobre CV i list motywacyjny, jak rozpoznać własne talenty, zapoznamy się z doświadczeniem osób, którym się udało założyć przedsiębiorstwo i go sukcesywnie rozwijać, gdzie w Lublinie znajdują się miejsca przyjazne młodym przedsiębiorcom i gdzie można zaczerpnąć informację na temat możliwości wsparcia dla start-upów.
Staramy się wyszukać ciekawych ludzi, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, potrafią zmotywować do budowania potrzebnych dziś kompetencji i pokażą że można osiągnąć sukces mając dobry pomysł i odpowiedni zapał do pracy.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu: romeo.zadorozhnyy@gmail.com