Roman Lisin, wolontariusz (Ukraina)

Roman Lisin, wolontariusz (Ukraina)

Witam wszystkich! Nazywam się Roman Lisin i jestem wolontariuszem w Fundacji Kultury Duchowej Pogranicza.

Przyjechałem ze Lwowa by realizować projekt pt. „WWWolontariat” w ramach Programu KE “Młodzież w działaniu”.

Mój projekt polega na prowadzeniu bezpłatnych warsztatów z tworzenia stron internetowych, uczę HTMLu, CSS, tablic stylów oraz CMS (zarządzanie stroną za pomocą WordPress).

W pierwsze miesiące mojego pobytu w Lublinie została opracowana koncepcja strony internetowej Fundacji, przygotowany materiał, zebrane zdjęcia oraz dokumentacja. W styczniu 2013 r. zaprezentowałem już gotową stronę

Latem 2012 r. Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza realizowała projekt „Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa”, w ramach którego administrowałem stronę http://kordony.net/Na tej stronie zostały zaktualizowane dane dla 2012 roku.

W ramach swoich działań opracowałem i stworzyłem stronę internetową Fundacji Kultury Duchowej Pogranicza www.fkdp.pl oraz stronę Parafii Greckokatolickiej w Lublinie www.grekat.pl/

W czasie projektu odbyło się 20 zajęć z tworzenia stron internetowych.

Brałem udział w wymianie młodzieżowej w Korczminie, pow. Tomaszowski, woj. Lubelskie w sierpniu 2012r., celem której była renowacja cmentarza oraz udział w Europejskich Dniach Dobrosąsiedztwa. Pomagałem pod czas szkolenia outdoorowego w Zwierzyńcu.

W celu promocji zdrowego stylu życia zorganizowałem kilka zajęć wspinaczkowych, a każdego tygodnia brałem udział w międzynawowych treningach piłki nożnej.

W ramach imprez organizowanych przez Fundację Kultury Duchowej Pogranicza promowałem Program „Młodzież w działaniu” oraz Europejski Wolontariat jako wspaniałą możliwość rozwoju osobistego. Pomagam w prowadzeniu Biura Fundacji.

W ramach swojego wolontariatu  nauczyłem się pracować w grupie, już trochę nauczyłem się języka obcego w stopniu wystarczającym, rozwinąłem swoje zdolności interpersonalne.
Byłem bardzo dobrze przyjęty w Fundacji i zabezpieczony wszystkim niezbędnym dla pomyślnej realizacji swego projektu.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich zajęć w wersji elektronicznej. W poniższym archiwum znajdują się zajęcia w formie prezentacji oraz dodatkowe niezbędne informację dla stworzenia własnej strony internetowej.

Tworzeniestronwww
Tworzeniestronwww
Tworzeniestronwww.rar
18.8 MiB
131 Downloads
Szczegóły...