Otwarty Uniwersytet Fundacji

univ

Odkrycia rodzą się tam, gdzie kończy się wiedza nauczyciela i zaczyna się nową wiedza ucznia.
(c) K. Fedin

Otwarty Uniwersytet Fundacji – to środowisko wolontariuszy, środowisko młodzieży i poprostu niesamowita baza wiedzy. Idea projektu polega na tym, że każdy z nas jest posiadaczem jakiejś informacji. Ktoś ma umiejętności, które są wyjątkowe, dla kogoś innego łatwym jest wytłumaczyć komuś to co już zna i opanował, a ktoś jest bardzo dobrym specjalistą w innej dziedzinie. Dlaczego nie podzielić się tą wiedzą? A ucząc innych, mówca jest w stanie także rozwijać się sam, ponieważ kiedy uczysz kogoś – nauczysz się także sam. Dlatego też nie ma konkretnego tematu lub obszaru w naszym Uniwersytecie. Dzielimy się wszystkim, co wiemy.

Działalność społeczna, projekty, dietetyka, psychologia, gotowanie, fryzjerstwo, religia, historia, filozofia – te i wiele innych tematów opanujesz w naszym Uniwersytecie. Chcesz przyjść i nauczyć się czegoś nowego i ciekawego?! Wtedy dołacz do nas w każdą niedzielę po Mszy Świętej w Parafii Greckokatolickiej w siedzibie Fundacji Kultury Duchowej Pogranicza przy ul.Botanicznej 1 o 11:30 godz..

Jeśli masz wiedzę, daj szansę innym zapalić świeczkę od twojej lampy (c) T. Fulper

Organizacją Otwartego Uniwersytetu Fundacji zajmuje się Roman Zadorożnyj – wolontariusz Fundacji. Jeżeli chcesz dołączyć do nas – przyjdź lub skontaktuj sie z nami!