Oksana Cymbaluk – wolontariuszka

Oksana Cymbaluk – wolontariuszka

Witam wszystkich, czytających ten post : ). Nazywam się Oksana Cymbaluk. Od 1 czerwca mieszkam w Lublinie i jestem EVS-wolontariuszką w Fundacji Kultury Duchowej Pogranicza. Będę realizować społeczny foto-projekt „Twarze Lublina”.

Do Polski przyjechałam z Łucka. Uwielbiam fotografować ludzi. Uwielbiam ludzi, których fotografuję. Z wykształcenia jestem – dziennikarką. Przez dwa lata pracowałam reporterką w Wołyńskim wydaniu internetowym. Obecnie pracuję nad sobą, zajmuję się własnym rozwojem i działam aktywnie w tym co mnie fascynuję.

Nie żałuję pieniędzy na podróże i uważam, że warto inwestować w emocje i wrażenia, ponieważ jest to jedyna rzecz, która pozostaje z tobą na zawsze. Ignoruję ludzi, którzy szerzą negatyw. Nie mogę żyć bez muzyki. Uwielbiam brać udział w letnich festiwalach open air i ogólnie uczestniczyć w różnych imprezach plenerowych.

Wszyscy zainteresowani udziałem czy pomocą w realizacji mojego projektu fotograficznego mogą do mnie pisać na ksjynja11@gmail.com lub zadzwonić pod numer 48883170192 :)