Lublin Wielokulturowy. Wolontariusze EVS

circle-1

Pavlo Mudryi

Cześć! Nazywam się Pavlo Mudryi і postanowiłem w tym rokuu wziąć udział w projekcie EVS. Razem z zespołem wolontariusze będziemy kręcić film «Lublin Wielokulturowy». Jestem z miasta Ternopil, które jest bardzo podobne do Lublina dlatego też poznanie zachowań i życia ludzi w Polsce będzie dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem Mam 23 lata, uczęszczałem do Szkoły Muzycznej, byłem studentem Narodowego Uniwersytetu „Politechnika Lwowska”, а poprzedni rok mieszkałem w Krakowie i studiowałem w Szkole Filmowej. Oprócz tego już od 11 lat jestem członkiem organizacji skautowej „Plast”, w której jestem aktywnym członkiem i zajmuję się organizacją obozów dla dzieci. Bardzo lubię podróżować! Wydaje mi się, że własnie tam szukam i zawsze znajduje siebie. Będę w Lublinie przez cały rok,, co znaczy, że będę miał długą i ciekawą podróż. Lubię również narty, siatkówkę, dobre towarzystwo, grę „preference” i kino. Kontakt do mnie: 791 101 422!

circle-2Mykola Nosok

Cześć wszystkim! Nazywam się Mykola Nosok. Od listopand 2016 roku mieszkam w Lublinie i jestem wolontariuszem EVS na Fundacji Kultury Duchowej Pogranicza, gdzie razem z całym zespołem będziemy realizować projekt medialny “Lublin – miasto wielokulturowe”. Przyjechałem z Kijowa. Pracuję jako freelancer w reżyserii montażu oraz biorę udział w kilku projektach medialnych. Przyjazd do Lublina oraz praca nad projektem “Lublin – miasto wielokulturowe” to dla mnie przede wszystkim możliwość stworzenia i zrealizowania lokalnego projektu od początku do końca. Jest to również możliwość poeksperymentowania z różnymi rodzajami storytelling-u. Można się ze mną skontaktować tutaj lub przez adres e-mail: m.m.nosok@gmail.com

circle

Roksolana Magas

Nazywam się Roksolana. Przyjechałam z cudownego ukraińskiego miasta – Lwowa. Bardzo lubię rozmawiać, poznawać ciekawe życiowe historie i po prostu uczyć się czegoś nowego. Projekt zainteresował mnie swoją nieobojętnością do ludzi, którzy przyjechali z różnych krajów, aby odnaleźć się właśnie w Polsce i właśnie tutaj w Lublinie. Głównym celem projektu jest stworzenie filmu o ciekawych ludziach, których los zaprowadził do Lublina. W ciągu tego roku chciałabym dowiedzieć się więcej o polskiej kulturze, nauczyć się dobrze języka tego kraju oraz to co dla mnie najważniejsze to odnaleźć siebie, wyznaczyć sobie konkretne cele i pracować nad sobą.