Krok po kroku

Krok po kroku

Cześć ! Nazywam się Michał i przez cały rok będę mieszkać w Lublinie, gdzie będę realizować projekt „Krok po kroku” w ramach programu KE „Młodzież w działaniu”. Zdecydowałem, że jest to ostatnia szansa „przed starością” (teraz mam 28 lat, a latem będzie 29) zrobić coś pożytecznego i ciekawego, nauczyć się czegoś nowego, dotknąć innej kultury, trochę popodróżować … I, oczywiście, nauczyć się języka polskiego. Od dawna marzyłem o tym! Ogólnie rzecz biorąc  Polska jest dla mnie bardzo interesującym krajem ponieważ obydwaj moi dziadkowie pochodzą z okolic Przemyśla – terenu na którym Polacy i Ukraińcy od zawsze mieszkali obok siebie. Właściwie mój projekt dotyczy wielokulturowości w obszarach przygranicznych Polski.

Lubię dużo podróżować i wykorzystuje okazje by uczyć się robić piękne fotoreportaże. Wszystkie moje zainteresowania będę starać się łączyć i rozwijać w swoim projekcie.

Liczę że uda mi się zwiedzić dużo ciekawych miejsc, zbadać interesujący mnie teren oraz przygotować fotoreportaż o tym! Również mam nadzieję, że spotkam wielu ciekawych ludzi. Może nawet Ty będziesz jednym z nich!